18/02/2018

Blíži sa zima… Je čas na Schweppes!

(Soft Drinks, Tip3)

Dni sa skracujú a prichádza čas, kedy sa radšej zabalíte do deky a vychutnáte si teplo domova. Zima je tiež obdobím večierkov a rodinných stretnutí. Osviežte si tieto chvíle s nadčasovou legendou Schweppes. Tento nápoj bol prvým z ochutených limonád na svete, čo zaručuje nielen výbornú chuť, ale aj tradičnú a časom overenú kvalitu. Je výbornou súčasťou kokteilov, ale chutí aj samotný priamo z fľaše. Schweppes si môžete vychutnať hneď v niekoľkých príchutiach.

 

Hrejivý zázvor

Viete si predstaviť lepší spôsob, ako uhasiť smäd počas chladnej zimy? Schweppes Ginger Ale je najlepšou kombináciou hrejivého zázvoru a osviežujúcich bubliniek. Šéfb arman pražského Bugsy’s Baru, Milan Zaleš, odporúča tráviť zimné večery v ruskom štýle a zahrievať sa kokteilom Moscow Mule: „Stačí vám vodka, Schweppes Ginger Ale, citrón a ľad. Pre koho je drink málo pikantný, môže pridať aj čerstvý zázvor. A keď to náhodou preženiete, druhý deň vám pomôže tradičný famózny drink z Anglicka. Pimm’s Cup. V ňom je zázvorová limonáda od Schweppes tiež super.“

 

Prečo sú Schweppes nápoje tie najlepšie?

Keby sa organizovala súťaž o najlepšie bublinky, Schweppes by bol najväčším favoritom. Na túto disciplínu je totiž expert. Jacob Schweppe v roku 1783 vynašiel spôsob, ako zachytiť bublinky a uzavrieť ich do fľaše tak, aby v nápoji vydržali. Neskôr, v 19. storočí, priniesol na trh prvé ochutené limonády – zázvorový Ginger Ale a chinínový Indian Tonic, ktoré spôsobili doslova revolúciu!

 

4 cl Pimm’s No. 1, šalátová uhorka, citrón, pomaranč, mäta, Schweppes Ginger Ale

Pohár naplníme ľadom a kúskami uhorky a ovocia. Pridáme likér Pimm’s No. 1 a dolejeme Schweppes Ginger Ale. Dozdobíme lístkom mäty.

 

A: I & R15/10/2018

Festival vôní, chutí a zážitkov Aróma má za sebou prvý ročník

07/10/2018

PREPITNÉ. Áno alebo nie? Komu? Koľko? Kedy? Ako?

30/09/2018

Favoritom cestujúcich je Singapore Airlines

30/09/2018

Miroslav Stycinskij

23/09/2018

Trnava otvorí nedostupné pamiatky