12/07/2013

Súťaž: Hrajte s nami o balíčky Staropramen!

(Tip4, Soft Drinks)

Letná nealkoholická novinka - Staropramen Sládkova limonáda

Vyskúšali ste už nový typ osvieženia na leto? Staropramen prináša prvú nealkoholickú sladovú limonádu pre dospelých. Unikátna chuť jačmenného sladu v sklenenej 0,5-litrovej fľaši prichádza do predaja už začiatkom júla. Staropramen Sládkova Limonáda je tu pre všetkých, ktorí sa radi nechajú zlákať prírodnou chuťou a tradičným pivovarníckym remeslom.

Nový nápoj z pražského pivovaru ponúka 100 % prírodné osvieženie.  Jeho základom je kvalitný český jačmeň. Z neho vzniká slad, ktorý sa pomelie, uvarí a nechá prejsť špeciálnym procesom kvasenia pri ktorom nevzniká alkohol. Sládkova Limonáda neobsahuje konzervanty, umelé farbivá ani sladidlá. Ochutnať ju môžete v dvoch variantoch – „Original“ s jemnou sladovou chuťou a „Jablko“ s prírodnou chuťou jabĺk.

Staropramen Sládkova Limonáda je skvelou voľbou vtedy, keď hľadáte lokálny produkt prírodnej chuti, ktorý je v súlade so zdravým životným štýlom.

Súťažná otázka:

Aké príchute Sládkovej limonády, nealkoholickej novinky z radu Staropramen, môžete ochutnať?

Správnu odpoveď spolu so svojim menom a kontaktnými údajmi posielajte na e- mailovú adresu inbar@in2.sk do 30.7.2013 Prví traja výhercovia získajú produktové balíčky Staropramen.19/04/2018

World Class Cocktail Week sa blíži. Zistite, kto povedie workshopy

15/04/2018

Tajomstvo čínskeho čaju

09/04/2018

Čo je káva?

26/03/2018

MEDOVINA SO SRDCOM, DUŠOU A PODMANIVOU ISKROU

20/03/2018

Čína a víno