30/07/2017

NOVÝ TREND LETA: NEALKO ŠUMIVÉ NÁPOJE

(Soft Drinks, Tip4)

Doprajte si v lete potešenie z bubliniek, aj keď šoférujete alebo jednoducho chcete zostať s čistou hlavou. Aj s nealkom dodáte stretnutiu správny šmrnc, pokiaľ vyberiete to správne. Vychutnajte si štýlový nápoj, ktorý sa vyrába z odalkoholizovaného vína a svojou sviežou chuťou ulahodí nielen dámam. Vyskúšajte novinku Hubert nealkoholický rosé, no ešte pred podávaním ho nezabudnite dobre vychladiť.

 

Potešenie pre všetkých

Pôžitok pripiť si pohárikom bublinkového osvieženia si teraz môžu dopriať aj tí, ktorí alkohol nechcú alebo nemôžu z nejakého dôvodu konzumovať. Vyskúšajte Hubert nealkoholický rosé, ktorý vás už pri prvom dúšku osloví výraznou chuťou a jemnými citrusovými tónmi. Vyrába sa z kvalitného odrodového vína, z ktorého bol vo vákuu pri nízkych teplotách šetrným spôsobom odstránený alkohol. Vďaka tomu si odalkoholizované víno ponecháva všetky charakteristické vlastnosti – farbu, chuť aj vôňu.

Jemný ovocný buket s nádychom lesného ovocia v kombinácii s jemným perlením bubliniek navodí jedinečnú atmosféru a každé stretnutie sa pri ňom stane výnimočným. Nie je na to ani potrebný alkohol – stačí dobrá nálada a ľudia, s ktorými ste radi.

 

Leto a nealko

Pravú letnú atmosféru navodíte aj osviežujúcim drinkom z nealka, ktorý zvládnete aj bez špeciálnych barmanských zručností – zmiešate nealkoholický Hubert s niekoľkými ingredienciami a po pár minútach je drink hotový. Vyskúšajte napríklad kokteil Virgin Hugo:

Ingrediencie: 3 cl bazový sirup drvený ľad 8 – 10 lístkov mäty Hubert nealkoholický

Postup: Kokteilový pohár naplňte ľadom a pridajte 3 cl bazového sirupu spolu s lístkami natrhanej mäty. Dolejte Hubert nealkoholický a premiešajte barovou lyžičkou.

 

A: I & R15/10/2018

The Macallan ako svätý grál

07/10/2018

Albert Michler Gin a jeho tri variácie

30/09/2018

DRINKY S CHUŤOU ÁZIE

17/09/2018

ORGANICS – NOVÉ BIO LIMONÁDY OD RED BULL

17/09/2018

Hayman’s je s nami stále!