04/02/2018

ZARAĎTE SPRÁVNU RÝCHLOSŤ

(Personal, Tip4)

MINI Lifestyle obsahuje viac ako 50 produktov od oblečenia cez tašky, puzdrá až po dômyselné predmety každodennej potreby. Celú kolekciu dopĺňa súprava špeciálnych výrobkov pre deti spolu s alternatívnymi spôsobmi dvojkolesovej a štvorkolesovej prepravy pre mladých i starších nadšencov MINI. Svojím čistým a nadčasovým výrazom, výrazným dizajnom a vysokokvalitnými materiálmi odráža dizajn a imidž značky MINI, ktoré siahajú aj do iných oblastí, než je len výroba automobilov.

 

Šikovné maličkosti

Okrem výrazného dizajnu sú súčasti kolekcie MINI Lifestyle vysoko funkčné a ukrývajú množstvo dôkladne premyslených detailov. Napríklad množstvo priehradiek v cestovných taškách a inteligentne navrhnutý vnútrajšok cestovných kufrov priam nabádajú k poriadkumilovnosti a flexibilite. Vďaka karabínke všitej do každej tašky MINI vrátane športovej tašky MINI Duffle Bag Colour Block, cestovnej tašky MINI Overnight Bag Material Mix a kabelky MINI Weekender Material Mix sa hľadanie kľúčov stane navždy minulosťou. Šikovné detaily sa ukrývajú aj v doplnkoch kolekcie. Vymeniteľné náramky hodiniek MINI Watch prinášajú rozmanitosť a fľaša na vodu MINI Water Bottle Colour Block je v strede predelená, aby sa lepšie plnila a čistila.

 

Príchuť Británie

Novou kolekciou Lifestyle MINI odkazuje aj na svoje britské korene. Príkladom je čajník MINI Teapot a zladená šálka MINI Cup Colour Block, ktoré približujú britskú čajovú kultúru z osobitého uhla pohľadu. Vďaka cestovnej fľaši MINI Travel Flask a hrnčeku MINI Travel Mug si majitelia môžu vychutnať čajový obrad MINI i na cestách. Dômyselný uzáver fľaše sa postará o jednoduché nalievanie a následné dôkladné uzatvorenie. Snáď ani nie je potrebné dodať, že oba produkty padnú do držiakov pohárov v každom MINI ako uliate.

Uhasiť smäd svojho majiteľa je vždy pripravená fľaša na vodu JCW vyrobená z plastu bez obsahu bisfenolu A. Prirodzene zapadne do držiaka pohárikov vo vozidlách MINI, zmestí sa do nej 0,7 litra osviežujúceho nápoja a vďaka mimoriadne veľkému skrutkovaciemu vrchnáku sa jednoducho napĺňa aj čistí.

 

Dôraz na ekológiu

S príchodom novej verzie BMW i3 s výrazne vyššou kapacitou batérie BMW Group znovu ukázala, ako sa najvyššie nároky na kvalitu a dizajn môžu optimálne dopĺňať s ekologickou udržateľnosťou. Takýto koncept prémiovej kvality, ktorá je do veľkej miery spojená s udržateľnosťou, charakterizuje aj novú kolekciu BMW i. Vysoko módne oblečenie s použitím inovatívnej zmesi materiálov a štýlového dizajnu, ako aj rafi nované kožené doplnky a príslušenstvo – to všetko v sebe jedinečným spôsobom spája zmysel pre zodpovednosť a prémiovú kvalitu.

BMW i3 sa dokonale etablovalo na svetovom trhu a v súčasnosti je najrozšírenejším vozidlom na svete s nosnou štruktúrou vyrobenou z uhlíkových kompozitov. Tieto úspechy sú dôsledkom vyvážených vlastností daných použitím revolučných technológií. Za týmto vozidlom stojí mnoho unikátnych a prekvapivých technických riešení, ktoré stoja za pripomenutie.

 

Ak vás článok zaujal, jeho pokračovanie nájdete v novom čísle Inbar & Restaurant.

A: I&R15/10/2018

VIETNAMSKÉ ROLKY

07/10/2018

PAD THAI

23/09/2018

Exotické chute Thajska a Vietnamu

23/09/2018

Osteria Francescana je najlepšou reštaurácia na svete

09/09/2018

FOOD PAIRING s vínami Vitis Galéria